Srijeda, 8 svibnja, 2024

Devet medalja za KBV “Sensei” na internacionalnom natjecanju u Istočnom Sarajevu

Jučer je u Istočnom Sarajevu održano internacionalno natjecanje “Istočno Sarajevo Open 2015”. Sudjelovala su 23 kluba iz 5 država. Klub borilačkih vještina “Sensei” iz Busovače sudjelovao je s 10 natjecatelja koji su osvojili ukupno 9 medalja.

Frano Šafradin je osvojio dvije zlatne medalje u juniorskim kategorijama (-94 i +94 kg). Bojan Krilić u kategoriji “nade” osvojio je treće mjesto i brončanu medalju. Ivana Bošnjak u kadetskim kategorijama osvojila je 1. i 3. mjesto (-60 i -66 kg), odnosno zlatnu i brončanu medalju.

Antonio Krilić je u kadetskoj kategoriji osvojio zlatnu medalju, a najmlađi natjecatelj Dorian Lovrić osvojio je 3. mjesto i brončanu medalju u pionirskoj kategoriji. Matej Krišto je u kadetskoj kategoriji osvojio srebrenu medalju, kao i Bojan Krilić, a Josip Komšić srebrenu medalju, također u kadetskoj kategoriji.