Ponedjeljak, 20 svibnja, 2024

Poznati polufinalisti 23. Uskrsnog turnira u malom nogometu “Busovača 2016”

Protekli su tjedan odigrana i dva posljednja četvrtfinala na 23. Uskrsnom turniru u malom nogometu “Busovača 2016”.

U prvoj utakmici, ekipa Beer Bar Busovača je sigurnom igrom došla do pobjede 5:1. U prvom poluvremenu, Morea je dosta dobro stajala na terenu i samo su jednom ostavili Mladena Čečuru koji je postigao jedini gol u poluvremenu.

U drugom dijelu, veći roster Beer Bara donosi prevagu te rezervni igrač Berović s dva pogotka rješava pitanje pobjednika. U drugom polufinalu očekivala se velika borba s obzirom na sastave ekipa. No, nije bilo tako. Bosh postiže prvi gol u 13 sekundi utakmice (najbrži gol turnira), u naredna dva minuta još dva i to je izgleda bio kraj za Sport Plus. Bosh je postigao 7 golova zaredom i tek u posljednjim minutama su „kladioničari“ uspjeli rezultat smanjiti na konačnih 10:7.