spot_img
spot_imgspot_img
Petak, 23 veljače, 2024

Najavljujemo: Večeras počinje 28. tradicionalni Malonogometni uskrsni turnir u Busovači!

28. tradicionalni Malonogometni uskrsni turnir “Busovača 2023.” počinje večeras, 22. ožujka, a utakmice će se održavati u dvorani Srednje škole Busovača u terminima od 18:30 do 21:00h.

Utakmice će se igrati svaki radni dan osim vikenda. Veliko finale je panirano za 14. travanj 2023. godine.

Utakmice se igraju prema futsal pravilima, prilagođenim uvjetima sportske dvorane u Busovači, a ekipa broji max. 10 igrača.

Ukupni nagradni fond iznosi 6.200,00 KM, odnosno 3.500,00 KM za osvojeno I.mjesto, 1.500,00 KM za osvojeno II. mjesto, 1000,00 KM za osvojeno III. mjesto te 200,00 KM za ekipu koja bude IV.na turniru.

Brojne nagrade za posjetitelje turnira osigurane su od strane pokrovitelja tombole, a također biti će nagrade i za najboljeg igrača i golmana turnira.

Video najava:

  USKRSNI TURNIR U MALOM NOGOMETU „BUSOVAČA 2023“

 

        GRUPA   A

 

           GRUPA  B

 

          GRUPA  C

 

           GRUPA  D 

 

PS/KPZ

SPORT PLUS BEER BAR VETERINARSKA

FOJNICA

 

CAR WASH AGASI

CAFFE NOX CHICAGO KUĆA PRIRODE

 

CAFFE 7

 

ELEGANT CAFFE ERA RENT A CAR HM
AUTOPREVOZ POPIĆ

 

IMAW-S GRADINA 969 VETERANI
       

 

 

                       RASPORED ODIGRAVANJA  UTAKMICA

 

SRIJEDA 22.3                                          PETAK 24.3.                                        PONEDJELJAK 27.3.

 

18,30  PS/KPZ-Autopđđ.Popić                      18,3o  Cafe NOX-Elegant             18,30   Veterinarska-Veterani

19,10  Agasi-Caffe  7                                19,10  BeerBar-Gradina                 19,10   SportPlus-IMAW-S

19,55  Kuća prirode-RC HM                     19,55 Chicago-Caffe ERA             19,55  PS/KPZ-Caffe 7

 

 

 

 

UTORAK 28.3                                  SRIJEDA 29.3                                ČETVRTAK 30.3

 

18,3o Agasi-Aut.Popić                   18,3o BeerBar-Caffe ERA               18,30  Veterinarska-RC HM

19,10 SportPlus-Elegant                 19,10  Chicago-Gradina                   19,10  Caffe 7-Autop.Popić

19,55 Cafe NOX-IMAW-S             19,55 Kuća prirode-Veterani            19,55 PS/KPZ-Agasi

 

 

                      PETAK 31.3                                                        PONEDJELJAK 3.4.

 

18,30  Elegant—IMAW S                                   18,30  Cafe ERA-Gradina

19,10  SportPlus-Cafe NOX                                19,10  RC HM-Veterani

19,55  Chicago-BeerBar                                      19,55  Veterinarska-Kuća prirode

 

Turnir se nastavlja u UTORAK  4.4. utakmicama skupina E i F

G R U P A   E: A1, B1, C2, D2.

G R U P A   F: A2, B2, C1, D1.

Utorak 4.4. A1-D2,B1-C2,A2-D1.    Srijeda 05.04. B2-C1, A1-C2,B1-D2.

Utorak 11.04. A2-C1,B2-D1,A1-B1  Srijeda .12.04.C2-D2, A2-B2,C1-A1

Četvrtak 13.04 polufinale       Petak 14.04  F I N A L E

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Najčitanije vijesti

Izdvojene vijesti

LM