spot_img
spot_img
Petak, 26 travnja, 2024

Sjajni Petrović postigao hat-trick u samo 12 minuta utakmice!

Nogometaš Nogometnog kluba “Busovača” Dragan Petrović na posljednjoj ligaškoj utakmici protiv Mladosti iz Nević Polja napravio je nevjerojatan podvig postigavši hat-trick u samo 12 minuta utakmice. Vjerojatno je ovim podvigom Dragan postao i prvi igrač u povijesti kluba koji je to učinio ovako brzo.

Inače, pd prve minute domaća momčad Busovače krenula je prema golu Mladosti iz Nević Polja i nakon tri propuštene prilike, Čečura u 15. minuti sjajno završava odličnu akciju njegovih veznih igrača i postiže pogodak za 1:0. U 29. minuti Brkić izlazi sam pred vratara gostiju i sigurno ga „matira“ za 2:0. Samo tri minuta kasnije sve je bilo gotovo kada je nakon ubacivanja iz kuta Lucić lotu smjestio u mrežu. Do poluvremena smo vidjeli i najljepši pogodak domaćih, za 4:0 Brkić je lobirao gostujućeg vratara.

I u drugom poluvremenu isti ritam domaće ekipe. U 50. minutu 50 prvi hat-trick na utakmici postiže Edin Brkić za 5:0. Trener domaćih Vujica ja nakon tog pogotka iz igre izvukao iskusne Ćatića i Čečuru te poslao Dragana Petrovića koji je svoja tri pogotka postigao u 78., 82. i 90. minutu za uvjerljivih i konačnih 8:0.

O gostima samo toliko da je njihov daleko najbolji pojedinac bio vratar Meljančić koji je pored 8 primljenih pogodaka obranio još toliko prilika domaće ekipe i sigurno ih spasio dvoznamenkastog poraza.

U vrlo dobro ozračje utakmice uklopili su se i suci – Ivan Gelo, Toni Slišković i Đenis Skopljak koji su bez greške vodili ovu lijepu nogometnu predstavu.

Busovača u srijedu, 18. svibnja 2016. godine igra utakmicu četvrtzavršnice Kupa KSB, a protivnik je ekipa Kiseljaka koja je i domaćin ove utakmice.