Petak, 26 travnja, 2024

Marko Lovrić niže nove karate uspjehe

Protekli vikend u Modriči je održano Otvoreno prvenstvo Balkana u karateu, a u okviru WUKF federacije. Na istom je zapažen rezultat ostvario Marko Lovrić, trener u Karate klubu “Napredak” Busovača.

Lovrić je glatkom pobjedom nad sedam protivnika uspio osvojiti prvo mjesto (zlatnu medalju) u kategoriji “Kate / Stariji od 50 godina (svi stilovi)”.

Uz trenera Lovrića, na ovom natjecanju sudjelovao je i Petar Ivan Varešković, također član Karate kluba “Napredak” Busovača. Tijesnim rezultatom 5:5, a izjašnjavanjem sudaca naš Petar je izgubio od natjecatelja iz Rumunjske koji je kasnije postao prvak Balkana u svojoj kategoriji.

Uz spomenuti dvojac, na ovom karate natjecanju sudjelovala je i Pamela Smoljo kao sutkinja. Vrijedi spomenuti da je Pamela na nedavno održanom Europskom prvenstvu u karateu osvojila dvije zlatne medalje, u katama i u borbama.

Na natjecanju u Modriči sudjelovalo je ukupno 576 natjecatelja, 35 sudija i 30 trenera iz Poljske, Grčke, Rumunjske, Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Mađarske, Egipta, Češke, Slovenije, Bugarske, Velike Britanije i Bosne i Hercegovine.

Marko Lovrić karate klub Napredak BusovačaNašim Busovljacima čestitamo na ostvarenim uspjesima.