spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
Četvrtak, 27 ožujka, 2025

Proglašen dan žalosti u BiH povodom stravične tragedije u Beogradu

Vijeće ministara Bosne i Hercegovine večeras je donijelo Odluku o proglašenju Dana žalosti u Bosni i Hercegovini u petak, 5. svibnja, zbog tragične pogibije osmero djece i jednog zaštitara u osnovnoj školi u Beogradu.

Zastave na institucijama BiH bit će spuštene na pola koplja, televizijski i radijski sadržaji kao i sve sportske i zabavne manifestacije planirane za taj dan potrebno je prilagoditi Danu žalosti, priopćila je Služba za informiranje Vijeća ministara BiH.

Najčitanije vijesti

Izdvojene vijesti

Grad Busovača portal
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.