Petak, 26 travnja, 2024

“Doktor” Edin Brkić “preslušao” ekipu “Podgrmeča

Svoje možda i najbolje poluvrijeme u karijeri, Edin “Doktor” Brkić je odigrao protekli vikend u Busovači protiv Podgrmeča iz Sanskog Mosta (4:1) postigavši za 15 minuta drugog poluvremena hat-trick na oduševljenje prisutnog gledateljstva.

Edin Brkić je jedan od najodgovornijih nogometaša NK Busovače . Godinama najveći ljubimac publike, posebno onih najvjernijih s istoka koji se oduševljavaju njegovim “biciklima”, prodorima te postignutim golovima.

Sve ovo ima dodatnu težinu kada se zna da je njegova ljubav prema nogometu ogromna, tako je i ovaj vikend prije ova svoja tri pogotka uredno u svojoj firmi odradio “osmicu”, došao na početak utakmice i svoje protivnike dostojno “operirao” s tri prelijepa pogotka. Ono što želimo našem Edinu je dalja karijera bez povreda i još mnogo ovakvih utakmica. Čestitamo! 🙂