Četvrtak, 25 travnja, 2024

Beer Bar Busovača pobjednik ovogodišnjeg turnira u Podastinju [ČESTITAMO]

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Aldin Pašalić iz momčadi “Beer Bar Busovača”.

Momčad “Beer Bar-a Busovača” pobjednik je ovogodišnjeg malonogometnog turnira “Podastinje 2015”. U finalu je ekipa iz Busovače zasluženo pobijedila domaću kiseljačku ekipu “Ceste Kiseljak” rezultatom 2:1.

“Jučer nas je u finalnoj utakmici čekao vrlo težak posao protiv domaće ekipe “Ceste Kiseljak”. Utakmica je od početka išla u smjeru koji smo priželjkivali. Napadali smo i čekali trenutak kada ćemo zabiti gol za vodstvo. Tako je i bilo, pa je prvo poluvrijeme završeno našim vodstvom od 1:0. U drugom poluvremenu nastavili smo istim tempom igre i došli do drugog pogotka. Sedam sekundi do kraja primili smo pogodak za 2:1, što na kraju nije utjecalo na našu pobjedu”, rekao je u izjavi za grad-busovaca.com portal Denis Batarilo, kapiten ekipe.

“Želio bih pohvaliti organizaciju turnira koja je odrađena na najvišem nivou, a ako sve bude kako treba vidimo se i sljedeće godine pa da obranimo titulu”, dodaje Batarilo.