Nedjelja, 28 travnja, 2024

UŽIVO: Poluvrijeme 0:0, Hrvatska odlična protiv Brazila!

Hrvatska nogometna reprezentacija od 16 sati na stadionu Education City igra protiv Brazila za svoje treće polufinale na svjetskim prvenstvima. Prijenos možete pratiti na HTV2, HR2, platformi HRTi, dok posljednje informacije i izjave možete naći na našem portalu na kojem sve pratimo iz minute u minutu.

Hrvatska – Brazil 0:0

Početni sastavi:

Hrvatska:
Livaković – Juranović. Lovren, Gvardiol, Sosa – Modrić, Brozović🟨, Kovačić – Pašalić, Kramarić, Perišić

Brazil:
Alisson – Militao, Marquinos, T. Silva, Danilo🟨 – Casemiro – Raphinha, Paqueta, Neymar, Vinicius – Richarlison

45’+1 Završilo je prvo poluvrijeme. Hrvatska odlično igra, Brazil je neutraliziran. Nadajmo se da će se tako i nastaviti

42′ Bila je dobra prilika za Brazil. Neymar je nakon prekršaja pucao s lijeva, ali uz odbijanac loptu lako hvata Livaković

36′ Posjed lopte je izjednačen. Hrvatska 44%, Brazil 44%, preostalo 12%

31′ Brozović dobiva žuti karton nakon povlačenja Neymara

30′ Taktičko iznenađenje Dalića za Titea. Pašalić i Juranović rade velike probleme po desnoj strani. Lopta je došla do Perišića kojemu lopta bježi preko noge i odlazi visoko preko gola

28′ Sudac Michael Oliver dobro sudi utakmicu, sada su Brazilci zbog prekršaja Gvardiola tražili žuti, no on nije ostao impresioniran njihovim prigovorima

25′ Danilo dobiva žuti karton. Juranović se sjurio s desne strane, ovaj je visoko podignutom nogom ga pogodio u glavu. Naši traže crveni!

13′ Kakva prilika za Hrvatsku. Projurio je Juranović, potom je ubacio Pašalić, Perišiću je malo pobjegla lopta, da nije, vjerojatno bi bio pogodak

9′ Hrvatska za sada dobro stoji na terenu, pariraju Brazilcima, no problemi nastaju kada naši igrači izgube loptu, što otvara prostor

5′ Vinicius puca s lijeva, ali bio je to slab udarac i Livaković brani

1′ Počela je utakmica na stadionu Education City. Sretno Vatreni!

Pletikosa: Dobro je da je sudac iz Europe