Nedjelja, 5 svibnja, 2024

USKRSNI TURNIR: Poznati svi četvrtfinalisti 23. Uskrsnog turnira u malom nogometu “Busovača 2016”

Završeno je natjecanje po grupama na 23. Uskrsnom turniru u malom nogometu “Busovača 2016“. Sinoć smo u uzbudljivoj večeri dobili još 4 četvrtfinalista.

U prvoj utakmici, veterani su gajili nadu za iznenađenje i pobjedu nad ekipom Kreševa koja na turniru igra „toplo-hladno“. No sve je ostalo na nadam , Kreševo je brzo povelo sa 3:0 i tu prednost su održali do kraja za konačnih 9:6.

Iznenađenje su napravili momci iz Alutehnika pobjedom nad Bosh servisom Maglaj od 10:8. Prava drama viđena je u posljednjoj utakmici. Beer bar je već bio siguran za prolaz, a Potenzi je bio dovoljan bod za četvrtfinale. Igrači Potenze su tri četvrtine utakmice igrali odlično, vodili 3:1, ali se rano zatvorili pred svoj gol što su igrači Beer Bara maksimalno iskoristili i minut i pol pred kraj golom Lucića potpuno preokrenuli rezultat za krajnjih 4:3 i izbacili Potenzu iz daljnjeg natjecanja.

Večeras su na rasporedu dvije četvrtfinalne utakmice, od 18 sati igraju Extreme/Šakić i Alutehnik te u sati Meat.com i Kreševo.