USKRSNI TURNIR: Ekipi “Bosh Maglaj” pripao derbi protiv Kreševljaka, “pivari” na krilima Marka Lucića svladali Veterane [FOTO]

719

Jučerašnjim odigravanjem utakmica kompletirano je 3. kolo u obje grupe na 23. Uskrsnom turniru u malom nogometu “Busovača 2016“.

U derbiju grupe B, ekipa “Bosh Maglaj” je nakon velikih preokreta i utakmice koja je oduševila gledatelje u Busovači savladala NK “Kreševo” sa 9:7 i gotovo sigurno osvojila prvo mjesto i lakšeg protivnika u četvrtfinalu. Nakon velikog vodstva ekipe Bosh od 5:2, sredinom drugog poluvremena NK “Kreševo” pravi veliki preokret. Kreševljaci su poveli sa 6:5, odnosno 7:6 , ali su ostali bez snage što “Bosh Maglaj” koristi i na kraju zasluženo stiže do pobjede.

Odličnu utakmicu gledali smo i u duelu “Alutehnika” i “Potenze”. Nakon što su neočekivano prošlo kolo izgubili od Veterana NK “Busovača”, “Alutehnik” je kompletirao momčad i odličnom igrom savladao vrlo dobru ekipu “Potenze” sa 7:3, iako su na početku gubili 0:2. “Potenza” evidentno ima problema s tjelesnom spremom igrača, jer su i protiv “Bosh Maglaja” igrali neodlučeno prvo poluvrijeme, a na kraju izgubili visokim rezultatom.

Na kraju je odigran “domaći“ derbi dana u kojem su mlađi igrači “Beer Bar-a Busovača” zasluženo slavili protiv Veterana NK “Busovača” sa 8:3. Nakon što su gubili 0:3 i 1:4, Veterani NK “Busovača” su sredinom drugog dijela potpuno ravnopravno igrali i došli do obećavajućih 3:4. No, Beer Bar „dodaje gas“ i Marko Lucić s dva brza pogotka rješava pitanje pobjednika.