spot_img
spot_img
Nedjelja, 28 travnja, 2024

Tražite posao? GS – tvornica mašina Travnik zapošljava dva radnika

Želite li da nam se pridružite i budete dio našeg uspješnog tima, prijavite se na oglas za poziciju: Kontrolor antikorozivne zaštite – 2 izvršitelja

Uslovi :

  • Stručna sprema – VSS hemijsko inžinjerstvo/hemijska tehnologija ili SSS hemijski tehničar,
  • Poželjno posjedovanje radnog iskustva na traženim poslovima,
  • Poznavanje stranog jezika – engleski ili njemački jezik,
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, SolidWorks),
  • Odgovornost, pouzdanost, sistematičnost, obraćanje pažnje na detalje,
  • Sklonost ka stalnom usavršavanju i učenju,
  • Poželjno poznavanje tehničkih crteža i dokumentacije.

Opis poslova:

  • Vizuelna kontrola komada nakon sušenja,
  • Provjera ispravnosti procesa grundiranja/lakiranja na osnovu tehničke dokumentacije (provjera površina koje se zaštićuju prije procesa grundiranja / lakiranja u skladu sa zahtjevima projekta),
  • Mjerenje debljine suhog sloja premaza, sjaja, RALa, te hrapavosti, evaluacija izmjerenih rezultata u skladu sa standardima i zahtjevima projekta, evidencija rezultata putem mjernih protokola, te ukoliko se za to ukaže potreba, prijava neusklađenosti putem aplikacije,
  • Osiguravanje ispravnosti mjernih uređaja, praćenje planiranih termina kalibracije istih,
  • Ispitivanje adhezije premaza.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju prijavu možete:

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Najčitanije vijesti

Izdvojene vijesti

LM