spot_img
spot_img
Nedjelja, 28 travnja, 2024

Tražite posao? Alkus d.o.o. zapošljava

Na osnovu ukazane potrebe, firma Alkus d.o.o. Kreševo raspisuje

NATJEČAJ

za prijem radnika na radna mjesta:

Radnik u proizvodnji i radnik na montaži PVC I ALU stolarije

Uvjeti:

SSS – srednja stručna sprema
Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Opis posla:

Proizvodnja i montaža aluminijskih i PVC otvora
Poslovi se rade na osnovu pisanog naloga i jasnog uputstva
Aktivna suradnja s glavnim operaterom
Rad na različitim pozicijama u sklopu proizvodnje prema potrebama poslodavca (rezanje profila, obrada, sastavljanje, ostakljivanje, okivanje, pakiranje, sortiranje, skladištenje, utovar viljuškarom i sl.)
Od Vas očekujemo:

Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
Sklonost timskom radu
Upravljačke i organizacijske sposobnosti
Što nudimo:

Rad u timu stručnjaka u području proizvodnje i montaže
Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme sa mogućnošću produženja na neodređeno vrijeme
Mogućnost razvoja i napredovanja
Ugodna radna atmosfera
Stimulativna primanja
Mogućnost terenskog rada u inostranstvu
Mjesto rada: Kreševo

Natječaj ostaje otvoren 30 dana.

Pozivamo sve zainteresirane da svoju zamolbu sa životopisom dostave na e-mail : [email protected]

Natječaj ostaje otvoren do 1. 3. 2024. godine.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Najčitanije vijesti

Izdvojene vijesti

LM