Petak, 26 travnja, 2024

Sinoć počeo 23. Uskrsni turnir u malom nogometu “Busovača 2016”

Sinoć je u Busovači počeo 23. Uskrsni turnir u malom nogometu “Busovača 2016”. Po posjeti koja je bila odlična vidjelo se da su ljubitelji malog nogometa u regiji jedva čekali početak ovog turnira koji ima daleko najveću tradiciju.

Razlog više je sigurno i nagradna igra koju su osigurali organizatori turnira. Radi se o većem broju robno-novčanih nagrada, a u igri sudjeluju svi posjetitelji koji kupe ulaznicu od prvog do posljednjeg finalnog dana kada će biti u pauzi utakmica za plasman biti održano izvlačenje nagrada.

Prvi dan je pokazao da će turnir biti zanimljiviji no ikad što su pokazale i prve dvije utakmice koje su riješene u posljednjim trenucima. Tvornica namještaja Morea i Sport Plus su odigrali utakmicu za sladokusce, mnogo golova i pobjednički pogodak za Moreu 12 sekundi do kraja utakmice(7:6), iako su minut i pol vodili iskusni igrači (Robert Laštro i Markos Sučić – nekadašnji osvajači trofeja najboljeg igrača turnira) Sport Plus-a sa 6:5.

I u drugoj utakmici prava drama koju je ekipa Meat.com riješila u finišu utakmice protiv vrlo dobre ekipe Paradiso. U trećoj utakmici, jedni od favorita turnira Extreme/Šakić očekivano su slavili protiv kadeta NK “Busovača” 7:2, ali su mlade snage domaće ekipe držale neodlučen rezultat gotovo čitavo prvo poluvrijeme (1:1).

Na kraju iskustvo Kristijana Petrovića, Komšića te velikog pojačanja ove ekipe iz Sarajeva Sedina Torlaka dolazi na svoje i zaslužena pobjeda od 5 golova razlike.