Petak, 3 svibnja, 2024

Pobjeda mlađih kadeta KK “Busovača”

U svojoj posljednjoj utakmici pred odlazak na zimsku pauzu mladi košarkaši KK “Busovača” su uknjižili nove bodove, ovoga puta u Jablanici pobijedivši domaćina KK Turbinu rezultatom 62:48.

Pobjeda nije dolazila u pitanje od prve minute utakmice, a razlika bi bila i veća da trener Atif Durak nije dao i priliku igračima sa manjom minutažom u ovoj polusezoni.

Najbolji strijelac Marko Šafradin sa 23 poena, a uspješno ga je pratio i drugi bek KK Busovača Matija Šimić sa 14 poena. Posebna priča je jedan od najmlađih Petar Vidović koji postigao 7 trojki i sa 21 poenom zasluženo ponio epitet igrača ove utakmice.

Narednu utakmicu mladi košarkaši KK “Busovača” igraju polovinom siječnja kada u svojoj dvorani dočekuju ekipu Rame.