spot_img
spot_img
Četvrtak, 2 svibnja, 2024

Odbojkašice Viteza uvjerljive protiv Busovače [FOTO/VIDEO]

Jučer, 13. ožujka 2016. godine, u Busovači je odigran susret 13. kola 1. federalne lige za žene. Odbojkašice Odbojkaškog kluba “Busovača” ugostile su vršnjakinje iz Odbojkaškog kluba “Vitez”, a slavile su gošće rezultatom 0:3 u setovima.

Odbojkašice Busovače utakmicu otvaraju dosta lošom igrom pa su gošće iz Viteza vrlo brzo napravile prednost od 1:12 i set uspješno privele kraju.

Drugi set obilježila je velika borbenost, odličan prijem i blok domaće ekipe. Busovača je čitav set vodila do rezultata 23:19, no nakon toga događa se totalni pad, a to su iskoristile gošće iz Viteza i sa 27:25 dolaze do vodstva od 2:0 u setovima.

U trećem setu domaće odbojkašice su pokazale solidnu igru, no Vitežanke zasluženo osvajaju isti i dolaze do pobjede od 0:3 u setovima.