spot_img
Subota, 4 svibnja, 2024

Novobiljani deklasirali Kaćune

U subotu, 16. travnja 2016. godine u Kaćunima u okviru XI. kola Omladinske lige NS KSB odigran je susret između FK „Kaćuni“ i NK „Nova Bila“.

U susret bolje su ušli Novobiljani koji su atraktivnom igrom stvorili nekoliko izglednih prilika za postizanje pogotka. Mjesta za žalovanje neiskorištenim prilikama nije bilo te je već u 30. minuti zbog nedozovljenog starta dosuđen jedanaesterac za Novobiljane, a siguran s 11m bio je kapetan, Silvio Ilinković. Na poluvrijeme otišlo se rezultatom 0-1.

Početkom drugog poluvremena Novobiljani nastavljaju napadati da bi već u 3. minuti drugog dijela povisili na 0-2. U listu strijelaca upisao se Ivan Lovrinović. Novobiljanski „Vatreni“ su nastavili igrati rasplamsanom igrom kojom su u 52. minuti povisili na visokih 0-3. Strijelac trećeg pogotka bio je Dario Ivoš. Četiri minute kasnije, priliku za postizanje pogotka iskorištava Toni Andrić te povisuje rezultat na nedostižnih 0-4. Domaćini su uspjeli ublažiti potpuni debakl, smanjivši u 62. minuti na 1-4, te iskorištavaju jedanaesterac u 68. minuti na konačnih 2-4. Novobiljanima je ovo treća ovosezonska pobjeda, kojom su na tablici prestigli današnje domaćine i zauzimaju 7. mjesto. Za Novobiljane su nastupili: