Petak, 29 ožujka, 2024

Na krilima Budimira i Dražića Vitez do pobjede nad Vogošćom II

RK “Vitez” je jučer u okviru VIII. kola svladao ekipu “Vogošće II” u Gradskoj sportskoj dvorani “Vitez” rezultatom 31:30.

Vitez je protiv favoriziranih Vogošćana dobro ušao u utakmicu te stekao početnu prednost koju su držali do sredine prvog poluvremena, kada gosti uspijevaju preokrenuti te doći do prednosti od 10:12.

Nakon time-outa kojeg je pozvao trener domaćih, Kristijan Blaž, Vitežani prave seriju od 5:0 te na poluvrijeme odlaze s prednosti od 15:12.

U drugom poluvremenu Vitez dobro ulazi u utakmicu, sredinom drugog dijela gosti se približavaju, međutim ponovno na kraju susreta domaći pojačavaju tempo te potpuno zasluženo dolaze do vrijedne pobjede rezultatom 31:30.

Najbolji strijelci kod domaćih rukometaša bili su Mario Budimir s postignutih 9 pogodaka te Rajić s 8 i Sučić s postignutih 7, dok je golman Dražić ponovo briljirao i skupio 15 obrana.