Na temelju članka 34. Zakona o radu (Službene novine Federacije BiH broj 62/15) Vlada Kantona Središnja Bosna , na 44. sjednici održanoj 22.12.2016.godine, donosi
O D L U K U
o prijemu volontera za 2017. godinu
I.
Ovom Odlukom prihvaća se Rang lista o prijemu osoba za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa u kantonalnim tijelima uprave (volontera) u 2017.godini , predložena od strane Komisije za provođenje natječaja za prijem volontera.
II.
Rang lista iz točke I. sastavni je dio ove Odluke.
III.
Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja i objavit će se na službenoj web stranici i oglasnoj ploči Vlade.
Broj:
Travnik
PREMIJER KANTONA
Tahir Lendo, dipl.ig.
RANG LISTA VOLONTERA
u kantonalnim organima uprave za 2017.godinu
R.br.
IME I PREZIME
OPĆINA
ZANIMANJE
1
ĐŽENANA DŽAJA
NOVI TRAVNIK
PRAVNIK
2
AMELA OTUZBIR
NOVI TRAVNIK
PRAVNIK
3
JELENA BRNJIĆ
NOVI TRAVNIK
PRAVNIK
4
VILDANA JARAMAZ
KISELJAK
PRAVNIK
5
ALMA BEJTIĆ
KISELJAK
PRAVNIK
6
JELENA MARIJANOVIĆ
KISELJAK
PRAVNIK
7
MIRZA GRABUS
VITEZ
PRAVNIK
8
AZRA HRUSTIĆ-ŠEHIĆ
VITEZ
PRAVNIK
9
GORDANA GREBENAR
VITEZ
PRAVNIK
10
ALDIN MERDAN
BUSOVAČA
PRAVNIK
11
IVAN MARIĆ
BUSOVAČA
PRAVNIK
12
LUCIJA PETROVIĆ
BUSOVAČA
PRAVNIK
13
SANDRA BOŠNJAK
BUSOVAČA
PRAVNIK
14
ELMA OMERČEVIĆ
FOJNICA
PRAVNIK
15
AMRA BAŠIĆ
FOJNICA
PRAVNIK
16
DAMIR HASANKOVIĆ
TRAVNIK
PRAVNIK
17
MIRZA AGIĆ
TRAVNIK
PRAVNIK
18
LEJLA GRABUS
TRAVNIK
PRAVNIK
19
ALMIRA DAUTOVIĆ
TRAVNIK
PRAVNIK
20
AMAR ALIJAGIĆ
TRAVNIK
PRAVNIK
21
MERIMA LOZIĆ
TRAVNIK
PRAVNIK
22
DANIJELA JOSKIĆ
TRAVNIK
PRAVNIK
23
ANESA SARIĆ
TRAVNIK
PRAVNIK
24
EDINA LEKO
TRAVNIK
PRAVNIK
25
IVANA ČAKARIĆ
TRAVNIK
PRAVNIK
26
FAHIRA ELKAZ
DONJI VAKUF
PRAVNIK
27
MEHRID VRBAR
BUGOJNO
PRAVNIK
28
SANELA ČOLIĆ
BUGOJNO
PRAVNIK
29
MARIJA NOVAKOVIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
PRAVNIK
30
DAJANA JAKEŠEVIĆ
JAJCE
PRAVNIK
31
MARINA LADAN
JAJCE
PRAVNIK
32
EMINA SUBAŠIĆ
NOVI TRAVNIK
EKONOMIST
33
DERVIŠA AŠČIĆ
NOVI TRAVNIK
EKONOMIST
34
MONIKA ROJNICA
NOVI TRAVNIK
EKONOMIST
35
MARIJANA ŠKORO
NOVI TRAVNIK
EKONOMIST
36
IVAN BRKAN
NOVI TRAVNIK
EKONOMIST
37
EHLIMANA ŠABIĆ
BUGOJNO
EKONOMIST
38
SABINA TOPOLJAK
VITEZ
EKONOMIST
39
MAIDA BILAL
VITEZ
EKONOMIST
40
HELENA MIRKOVIĆ
VITEZ
EKONOMIST
41
SANDRA ELDIĆ
VITEZ
EKONOMIST
42
NIKOLINA TURIĆ
VITEZ
EKONOMIST
43
MARINA MOLNAR
VITEZ
EKONOMIST
44
IVAN FURUNDŽIJA
VITEZ
EKONOMIST
45
MAJA BILETIĆ
VITEZ
EKONOMIST
46
MARINA IVIŠIĆ
VITEZ
EKONOMIST
47
HELENA ČORIĆ
VITEZ
EKONOMIST
48
SREČKO PETROVIĆ
VITEZ
EKONOMIST
49
STJEPAN LUJANOVIĆ
VITEZ
EKONOMIST
50
SEDIJA ČALUK
DONJI VAKUF
EKONOMIST
51
ADNAN BULJINA
BUSOVAČA
EKONOMIST
52
TANJA ŠAFRADIN
BUSOVAČA
EKONOMIST
53
MARIJA KATAVA
BUSOVAČA
EKONOMIST
54
LUCIJA ĆOSIĆ
BUSOVAČA
EKONOMIST
55
MIROSLAV BOŠNJAK
BUSOVAČA
EKONOMIST
56
DARIO PLAVČIĆ
BUSOVAČA
EKONOMIST
57
DANIJELA BOŠNJAK
BUSOVAČA
EKONOMIST
58
MUHAREM HUREM
FOJNICA
EKONOMIST
59
NEJRA HUREM
FOJNICA
EKONOMIST
60
MUVEDET HUREM
FOJNICA
EKONOMIST
61
ADNAN BAJRAKTAREVIĆ
FOJNICA
EKONOMIST
62
ELENA CVJETKOVIĆ
FOJNICA
EKONOMIST
63
MARJANA MILIČEVIĆ
FOJNICA
EKONOMIST
64
RAMO AJANOVIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
EKONOMIST
65
HARUN LATIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
EKONOMIST
66
EJLA ČAJDIN
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
EKONOMIST
67
MEDINA ŽUŽIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
68
FATE ZAHIROVIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
69
DINO KOLASOVIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
70
SABINA HADŽIMUJIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
71
FADILA SEFER
TRAVNIK
EKONOMIST
72
KENAN ALEKIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
73
DIN SMAJIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
74
ELVIRA GORINJAC
TRAVNIK
EKONOMIST
75
MIRZA ĐELILBAŠIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
76
LEJLA SMAJIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
77
ZERINA ADILOVIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
78
SAMRA IMAMOVIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
79
ADEL PIDŽO
TRAVNIK
EKONOMIST
80
MARIJA VIDOVIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
81
MONIKA ANDRIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
82
KATARINA RIBIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
83
ZORANA PETRUŠIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
84
DRAGANA GRGIĆ
JAJCE
EKONOMIST
85
MIROSLAV JAKEŠEVIĆ
JAJCE
EKONOMIST
86
DAJANA STANIĆ
KISELJAK
EKONOMIST
87
NEVENA GRGIĆ
KISELJAK
EKONOMIST
88
NELA ŽULJEVIĆ
KISELJAK
EKONOMIST
89
MARIJANA KNEŽEVIĆ
KISELJAK
EKONOMIST
90
MARIJANA MILIČEVIĆ
KISELJAK
EKONOMIST
91
DRAGAN BUJAK
KISELJAK
EKONOMIST
92
SUZANA NIKAČEVIĆ
KISELJAK
EKONOMIST
93
IVANA KRAJINOVIĆ
KISELJAK
EKONOMIST
94
IVANA LUČIĆ
KISELJAK
EKONOMIST
95
VEHID RABIHIĆ
VITEZ
INŽINJER MAŠINSTVA
96
ALMIN MUŠANOVIĆ
TRAVNIK
INŽINJER MAŠINSTVA
97
ADIS ČOLAK
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
INŽINJER MAŠINSTVA
98
MUAMER SKROBO
TRAVNIK
INŽINJER PROMETA
99
JUSUF IBRANOVIĆ
TRAVNIK
INŽINJER PROMETA
100
RAHMAN FUŠKO
TRAVNIK
INŽINJER PROMETA
101
AJDIN KARUPOVIĆ
TRAVNIK
INŽINJER PROMETA
102
JOSIP VALJAN
TRAVNIK
INŽINJER PROMETA
103
EDIN GRIZIĆ
NOVI TRAVNIK
INŽINJER PROMETA
104
HARIS ABDIBEGOVIĆ
BUGOJNO
INŽINJER PROMETA
105
TARIK MEKIĆ
BUSOVAČA
INŽINJER PROMETA
106
VALENTINA ČOLIĆ-KRIŽANOVIĆ
BUSOVAČA
INŽINJER PROMETA
107
TIJAN MARINIĆ
KISELJAK
INŽINJER PROMETA
108
TEA ŠKORO
KISELJAK
INŽINJER PROMETA
109
VEDRAN TRUTINA
KISELJAK
INŽINJER PROMETA
110
MAJA TARABA
KISELJAK
INŽINJER PROMETA
111
MARKO GREBENAR
VITEZ
INŽINJER PROMETA
112
ALMIN KMETAŠ
BUGOJNO
INŽINJER ELEKTROTEHNIKE
113
AMEL LOZIĆ
TRAVNIK
INŽINJER ELEKTROTEHNIKE
114
EDIN DRINJAK
KISELJAK
INŽINJER ELEKTROTEHNIKE
115
DENIS BIOGRADLIJA
BUSOVAČA
INŽINJER ELEKTROTEHNIKE
116
ADISA ĐULOVIĆ-RUJANAC
DONJI VAKUF
INŽINJER ELEKTROTEHNIKE
117
JASENKO HASANOVIĆ
NOVI TRAVNIK
INŽINJER INFORMATIKE
118
MONIKA FIŠIĆ
NOVI TRAVNIK
INŽINJER INFORMATIKE
119
VEDRANA PAPIĆ
VITEZ
INŽINJER INFORMATIKE
120
JASMIN AHMIĆ
VITEZ
INŽINJER INFORMATIKE
121
MATEA PETROVIĆ
VITEZ
INŽINJER INFORMATIKE
122
EMRAH MEŠANOVIĆ
BUSOVAČA
INŽINJER INFORMATIKE
123
IGOR VULETA
BUSOVAČA
INŽINJER INFORMATIKE
124
MUHAMED BASARA
BUGOJNO
INŽINJER INFORMATIKE
125
MIRNESA MLINAREVIĆ
DONJI VAKUF
INŽINJER INFORMATIKE
126
MARIO SUBAŠIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
INŽINJER INFORMATIKE
127
HALID PERENDA
TRAVNIK
INŽINJER INFORMATIKE
128
SELMIN DROBO
TRAVNIK
INŽINJER INFORMATIKE
129
HASAN SKOPLJAK
TRAVNIK
INŽINJER INFORMATIKE
130
EDIN ŠILJAK
TRAVNIK
INŽINJER INFORMATIKE
131
ISMET ZOLOTA
TRAVNIK
INŽINJER INFORMATIKE
132
DENIS ČIZMEĐIĆ
TRAVNIK
INŽINJER INFORMATIKE
133
BERINA SEJDINOVIĆ
TRAVNIK
INŽINJER GRAĐEVINARSTVA
134
JOSIP KLARIĆ
JAJCE
INŽINJER GRAĐEVINARSTVA
135
IRFAN BEČIROVIĆ
BUGOJNO
INŽINJER PROSTORNOG UREĐENJA
136
IRFAN HODŽIĆ
NOVI TRAVNIK
INŽINJER ARHITEKTURE
137
SABINA MASLIĆ
TRAVNIK
INŽINJER ARHITEKTURE
138
ADMIR IMAMOVIĆ
TRAVNIK
INŽINJER ARHITEKTURE
139
ZVONIMIR AJVAZOVIĆ
TRAVNIK
INŽINJER ARHITEKTURE
140
SELMA BEKTAŠ
BUGOJNO
INŽINJER ARHITEKTURE
141
SUMEJA HADŽIJUNUZOVIĆ-TERZIĆ
TRAVNIK
INŽINJER KEMIJSKE TEHNOLOGIJE
142
KRISTINA KOLENC
TRAVNIK
INŽINJER KEMIJSKE TEHNOLOGIJE
143
HASIJA HAJDAREVIĆ
BUSOVAČA
INŽINJER KEMIJSKE TEHNOLOGIJE
144
EMINA BERBEROVIĆ
NOVI TRAVNIK
INŽINJER EKOLOGIJE
145
HARIS LJUBUNČIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
INŽINJER EKOLOGIJE
146
ASJA TUCO
VITEZ
INŽINJER EKOLOGIJE
147
TINA GRBEŠA
KREŠEVO
INŽINJER EKOLOGIJE
148
ADNA KOSTEROVIĆ
BUGOJNO
SANITARNI INŽINJER
149
LEJLA MAZIĆ
FOJNICA
SANITARNI INŽINJER
150
ADNA SMAJIĆ
FOJNICA
SANITARNI INŽINJER
151
MARIJA ŽULJ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
SANITARNI INŽINJER
152
EMIR AŠČIĆ
TRAVNIK
SANITARNI INŽINJER
153
HAZIM BEGOVIĆ
TRAVNIK
SANITARNI INŽINJER
154
ANVAR JUSIĆ
TRAVNIK
SANITARNI INŽINJER
155
BELMA ALISPAHIĆ
TRAVNIK
SANITARNI INŽINJER
156
EMINA ISAK
TRAVNIK
SANITARNI INŽINJER
157
EMINA PALIĆ
TRAVNIK
SANITARNI INŽINJER
158
ADMEDINA ČAJIĆ
VITEZ
SANITARNI INŽINJER
159
AMNA SARAJLIĆ
BUSOVAČA
SANITARNI INŽINJER
160
LEJLA JUSIĆ
BUGOJNO
SOCIJALNI RADNIK
161
MARIJA ČELINA
BUGOJNO
SOCIJALNI RADNIK
162
KRISTINA ČAJKUŠIĆ
BUSOVAČA
SOCIJALNI RADNIK
163
SUMEJA KOVAČEVIĆ
DONJI VAKUF
SOCIJALNI RADNIK
164
ENISA BUREKOVIĆ
FOJNICA
SOCIJALNI RADNIK
165
SEMINA MUKIĆ
JAJCE
SOCIJALNI RADNIK
166
MARIJANA MARINČIĆ
NOVI TRAVNIK
SOCIJALNI RADNIK
167
ANDREA MAROS
NOVI TRAVNIK
SOCIJALNI RADNIK
168
AJDIN ŠEČIĆ
BUGOJNO
POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
169
ARNESA ĐEVAHIRIĆ
BUGOJNO
POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
170
AMRA TELALOVIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
171
MATEJ MEŠTROVIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
172
MARTINA ANDRIJAŠEVIĆ
BUSOVAČA
POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
173
IVANA KNEŽEVIĆ
KISELJAK
POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
174
AIDA PETROVIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
INŽINJER POLJOPRIVREDE
175
AMINA KARAGIĆ
BUGOJNO
INŽINJER POLJOPRIVREDE
176
EMINA ĐIHAN
DONJI VAKUF
INŽINJER POLJOPRIVREDE
177
KATARINA BAGARIĆ
JAJCE
INŽINJER POLJOPRIVREDE
178
MATEJA LOZANČIĆ
NOVI TRAVNIK
INŽINJER POLJOPRIVREDE
179
IVAN KAJIĆ
NOVI TRAVNIK
INŽINJER POLJOPRIVREDE
180
ALMIRA PANDŽO
BUGOJNO
VETERINAR
181
IVONA BOŽIĆ
BUSOVAČA
VETERINAR
182
MERIMA MANJUŠAK
TRAVNIK
VETERINAR
183
ARMIN OMERDIĆ
TRAVNIK
INŽINJER ŠUMARSTVA
184
SELMIR OPARDIJA
BUGOJNO
INŽINJER ŠUMARSTVA
185
OMER SMAJIĆ
KISELJAK
INŽINJER ŠUMARSTVA
186
MUAMER ČEHIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
INŽINJER ŠUMARSTVA
187
ZAKIR OPARDIJA
DONJI VAKUF
INŽINJER ŠUMARSTVA
188
JERKO ABAZ
NOVI TRAVNIK
INŽINJER ŠUMARSTVA
189
SELIM GURIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
INŽINJER ŠUMARSTVA
190
ADNANA PRIJIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
INŽINJER ŠUMARSTVA
191
BRANKO BUDEŠ
JAJCE
INŽINJER ŠUMARSTVA
192
EMINA RAMIĆ
TRAVNIK
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
193
AJLA PRUŽAN
TRAVNIK
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
194
EMINA HODŽIĆ
TRAVNIK
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
195
MAHIR HRNJIĆ
TRAVNIK
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
196
MIRELA MUJKANOVIĆ
NOVI TRAVNIK
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
197
MATILDA SABELJA
NOVI TRAVNIK
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
198
SANELA BEŠLIĆ
BUGOJNO
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
199
SANITA HAZNADAREVIĆ
BUGOJNO
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
200
AMARELA DURAKOVIĆ
JAJCE
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
201
ESMA BEŠLIĆ
JAJCE
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
202
EMINA KURIĆ
DONJI VAKUF
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
203
JULIJANA CVJETKOVIĆ
FOJNICA
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
204
NASIBA KARAULA
BUSOVAČA
INŽINJER PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE
205
NEJLA TERZIĆ
TRAVNIK
NOVINAR (ŽURNALIST)
206
LAMIJA ČERIM
VITEZ
NOVINAR (ŽURNALIST)
207
AMILA AGIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
NOVINAR (ŽURNALIST)
208
JASMINA GRABUS
NOVI TRAVNIK
NOVINAR (ŽURNALIST)
209
DRAGAN MILOŠ
BUGOJNO
NOVINAR (ŽURNALIST)
210
DAJANA VIDOVIĆ
BUSOVAČA
NOVINAR (ŽURNALIST)
211
LUCIJA POPOVIĆ
BUSOVAČA
NOVINAR (ŽURNALIST)
212
MARKO VULETA
BUSOVAČA
NOVINAR (ŽURNALIST)
213
MARLENA SLIŠKOVIĆ
KISELJAK
NOVINAR (ŽURNALIST)
214
MUHAREM ZAHIROVIĆ
NOVI TRAVNIK
KRIMINALIST
215
MERSIHA SUBAŠIĆ
BUGOJNO
KRIMINALIST
216
JASMINA SOLDIĆ
BUSOVAČA
KRIMINALIST
217
MARIJA BATINIĆ
BUSOVAČA
KRIMINALIST
218
BELMA HASANHODŽIĆ
FOJNICA
KRIMINALIST
219
AZRA POLIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
KRIMINALIST
220
AJLANA MUSIĆ
TRAVNIK
KRIMINALIST
221
ISMILDA HRUSTANOVIĆ
TRAVNIK
KRIMINALIST
222
ADMIR MEHIĆ
TRAVNIK
KRIMINALIST
223
NEIR HOZIĆ
BUGOJNO
FAKULTET SIGURNOSNIH I MIROVNIH STUDIJA
224
ADNAN MEHIĆ
TRAVNIK
FAKULTET SIGURNOSNIH I MIROVNIH STUDIJA
225
MEDINA ČEHAJA
BUGOJNO
PROFESOR RAZREDNE NASTAVE
226
SANEL ČIŠIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
PROFESOR RAZREDNE NASTAVE
227
ĐANA ŠLJIVO
JAJCE
PROFESOR RAZREDNE NASTAVE
228
MEDINA BABALAK
KISELJAK
PROFESOR ILI MAGISTAR SOCIOLOGIJE
229
EMINA AGAČEVIĆ
TRAVNIK
DIPOMIRANI PSIHOLOG
230
DUNJA ŠARIĆ
VITEZ
MAG.PEDAGOGIJE I PSIHOLOGIJE
231
ZEJNA ČOSIĆ
TRAVNIK
DIPLOMIRANI PEDAGOG
232
AIDA BULJINA
FOJNICA
DIPLOMIRANI PEDAGOG
233
EMINA MARAJ
BUGOJNO
PROFESOR BOS.JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
234
MIDHETA SPAHIĆ-GALEŠIĆ
DONJI VAKUF
PROFESOR BOS.JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
235
ALDIJANA TAŠO
JAJCE
PROFESOR BOS.JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
236
ARNELA TERZIĆ
TRAVNIK
PROFESOR ENG.JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
237
EDIN ČEMER
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
PROFESOR ENG.JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
238
ASMIRA BEKTIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
PROFESOR NJEM. JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
239
GABRIJELA LUČIĆ
BUGOJNO
MAG.GEOGRAFIJE
240
INGA VULETA
BUSOVAČA
BACH.FIZIOTERAPIJE I RADNE TERAPIJE
241
ZORANA KRSTIČEVIĆ
BUSOVAČA
MAG.HRVATSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
242
SONJA VIDOVIĆ
FOJNICA
BACH.BIOLOGIJE, BIOHEMIJE
243
IVANA VREBAC
FOJNICA
BACH.TURIZMA
244
NIKOLINA PUZIĆ
GORNJI VAKUF-USKOPLJE
BACH.LOGOPEDIJA I AUDIOLOGIJE
245
TINA ŠIPIĆ
NOVI TRAVNIK
MAG.ENG.JEZ.I HRV. JEZ. I KNJIŽ.
246
ANA ŠAPINA
NOVI TRAVNIK
MAG.KOZERVACIJE I RESTAURACIJE
247
MARINKA PRANJKOVIĆ
VITEZ
ŽURNALIST (NOVINAR)
248
ANICA LJUBAS
VITEZ
BACH.INFORMATIKE
249
EVEL MUSLIMOVIĆ
TRAVNIK
EKONOMIST
250
DARIJA KARIVAN
KISELJAK
POLITOLOG ILI FAKULTET POLITIČKIH NAUKA
251
ADMIR CRNICA
GORNJI VAKUF – USKOPLJE
FAKULTET SIGURNOSNIH I MIROVNIH STUDIJA
252
ANTONIJA MILIČEVIĆ
FOJNICA
SOCIJALNI RADNIK
253
DEJANA BATALIJA
VITEZ
BACH.MEĐUNARODNIH ODNOSA
Na temelju članka 34. Zakona o radu (Službene novine Federacije BiH broj 62/15) Vlada Kantona Središnja Bosna , na 44. sjednici održanoj 22.12.2016.godine, donosi
O D L U K U
o volonterima u pravosudnim institucijama KSB/SBK za 2017. godinu
I.
Vlada Kantona daje suglasnost za nastavak volontiranja u pravosudnim institucijama Kantona Središnja Bosna u 2017.godini za sljedeće volontere:
R/B
Ime i prezime
Općina
Zanimanje
1.
Armela Goloman
Travnik
Pravnik
2.
Emina Šošić
Gornji Vakuf-Uskoplje
Pravnik
3.
Ivana Gudelj
Vitez
Pravnik
4.
Katarina Tomić
Kiseljak
Pravnik
5.
Amila Karadža
Travnik
Pravnik
II.
Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja i objavit će se na službenoj web stranici i oglasnoj ploči Vlade.
Broj:
Travnik
PREMIJER KANTONA
Tahir Lendo, dipl.ig.