spot_img
spot_img
Nedjelja, 5 svibnja, 2024

Golovima Edina Brkića Busovača slavila u Ključu

Jučer je na gradskom stadionu u Ključu odigrana utakmica 20. kola Druge lige NS FBiH – “Zapad”. Snage su odmjerili domaćini iz Nogometnog kluba “Ključ” te gosti iz Nogometnog kluba “Busovača” i slavili s dva gola u mreži domaćina.

Sve je započelo u 32. minuti kada je Edin Brkić zabio svoj prvi gol. Na odmor se otišlo s rezultatom 0-1 koji se zadržao sve do 81. minuta susreta kada Brkić postiže svoj drugi gol za konačnih 0-2 i slavlje naših nogometaša.

Nakon odigranih 20 kola, nogometaši NK “Busovača” nalaze se na 7. mjestu Druge lige NS FBiH “Zapad”. U vrhu su Novi Travnik, Krajina i Podgrmeč, a začelje tabele drže nogometaši Viteza sa samo 9 osvojenih bodova.

Iduću utakmicu Busovljaci igraju u srijedu, 2. svibnja 2018. godine u 17 sati na domaćem terenu. Ugostit će NK “Krajišnik” iz Velike Kladuše u okviru 21. kola. Dobrodošli, podržimo naše dečke!