Petak, 26 travnja, 2024

Jučer je u Busovači odigran 2. dan ovogodišnjeg 26. Uskrsnog turnira u malom nogometu “Busovača 2019”.

U prvoj utakmici dana snage su odmjerile ekipe KPZ i ERA. Nakon neizvjesnog poluvremena i rezultata 1:1, u drugom poluvremenu ekipa ERA preuzima inicijativu i odnosi pobjedu s konačnim rezultatom 3:5.

Druga utakmica dana igrala se između ekipe Sport Plus Novi Travnik i PS Busovača. Sport Plus je vodio u prvom poluvremenu 4:2, no pobjeda je izostala u drugom kada su igrači PS Busovača ubacili u “brzinu više” i slavili s konačnih 4:6.

Posljednja utakmica bila je ona između ekipa HB i AD HS. Uvjerljivu pobjedu odnijela je gostujuća ekipa rezultatom 0:5.

Večeras s početkom u 17 i 30 sati snage će odmjeriti ekipe KPZ i NK Busovača, u 18 i 05 sati Bez sponzora i ERA te u 18 i 55 sati Aspekt i PS Busovača. Dobrodošli!