Nedjelja, 28 travnja, 2024

FOTO | Odbojkašicama Busovače drugo mjesto na 6. međunarodnom odbojkaškom turniru “SLOGA OPEN 2021”

Odbojkašice Busovače su u nedjelju, 5. rujna, sudjelovale na 6. međunarodnom odbojkaškom turniru u Uskoplju.

Turniru se odazvalo 6 ekipa: OK “Busovača”, OK “Konjic”, OK “Timeout” Jajce, OK “Victory” Novi Travnik,  OK Široki Brijeg te domaćini turnira – OK “Sloga” Uskoplje.

Prvu utakmicu iz skupine odbojkašice Busovače odigrale su s OK “Konjic” i ostvarile pobjedu od 2:1 u setovima. Nakon kratke pauze, odigrana je i druga utakmica iz skupine protiv odličnih domaćina – odbojkašica Sloge. Prvi set dobile su naše odbojkašice, a odbojkašice Sloge drugi. Odlična odbojka se igrala i u trećem setu kada OK “Busovača” odnosi pobjedu.

U finalu odbojkašice Busovače snagu su odmjerile s OK “Timeout” Jajce. Nakon uzbudljivih 1:1 u setovima, bolje u trećem setu bile su odbojkašice Jajca i tako osigurale I. mjesto na turniru “Sloga open 2021”.

Po završetku turnira svečano su dodijeljene diplome i medalje. U Busovaču iz Uskoplja Marina Blažević donosi medalju i diplomu za najboljeg servera turnira, a Stela Relota diplomu za najboljeg tehničara turnira!

OK “Busovača” se ovom prigodom još jednom zahvalio organizatoru turnira, treneru OK “Sloga”, gospodinu Dejanu Rajiću na pozivu za sudjelovanje na turniru i gostoprimstvu.

Čestitamo našim odbojkašicama na drugom mjestu!