spot_img
spot_img
Petak, 3 svibnja, 2024

Ekipa Beer Bar Busovača osvojila 28. uskrsni turnir u malom nogometu „Busovača 2023.“

Dvorana Srednje škole „Busovača“ skoro mjesec dana bila je domaćin futsal zvijezdama iz Središnje Bosne i regije, na 28. tradicionalnom uskrsnom turniru u malom nogometu „Busovača 2023.“.

Turnir organiziran pod generalnim pokroviteljstvom Marinka Čavare, prvog zamjenika predsjedatelja Zastupničkog doma PS BiH osvojila je ekipa Beer Bar Busovača. Ova ekipa u finalu je rezultatom 5:0 pobijedila isto tako odličnu ekipu Veterinarska stanica Fojnica. U utakmici za treće mjesto kvalitetnija i uspješnija je bila ekipa Caffe Era koja je pobijedila ekipu Caffe 7 rezultatom 7:3.

Pored generalnog pokrovitelja, prvog zamjenika predsjedatelja ZD PS BiH Marinka Čavare, nagrade najboljima uručila je ministrica financija ŽSB Mirjana Plavčić. predsjednik Nogometnog saveza KSB Ivan Frljić, predstavnici organizatora – predsjednik NK „Busovača“ Josip Mravak, potpredsjednik NK „Busovača“ Marko Šantić i drugi.

Pobjedniku turnira, ekipi Beer Bar Busovača pripala je novčana nagrada od 3.500,00 KM, drugoplasiranim „Veterinarima“ nagrada od 1.500,00 KM, trećeplasiranoj „Eri“ 1.000,00 KM, a četvrtoplasiranoj ekipi – Caffe Era, 200 KM.

Za najboljeg igrača turnira izabran je Mirko Čečura iz ekipe Beer Bar Busovača, a za najboljeg golmana Faris Varka iz ekipe Veterinarska stanica Fojnica. Fair play ekipa turnira je ekipa Caffe 7.

Tijekom cijelog trajanja turnira bila je organizirana i nagradna tombola, a uprava i organizatori turnira ovom prilikom se zahvaljuju sljedećima poduzećima na potpori:

– Rent a Car “Nikolina”

U finaloj večeri odigrana je i revijalna utakmica između starih prijatelja, ekipa PS Busovača i Veterani NK Busovača.

Turnir je organizirala vrijedna ekipa iz Nogometnog kluba „Busovača“ na čelu sa predsjednikom Josipom Mravkom. Generalni pokrovitelj turnira bio je Marinko Čavara, prvi zamjenik predsjedatelja ZD PS BiH, ministrica financija ŽSB Mirjana Plavčić, Općina Busovača i ministar obrazovanja ŽSB Bojan Domić.

Medijski pokrovitelj turnira bio je i naš portal grad-busovaca.com, a uz nas i Radio Busovača te portal Hrvatski.ba.