Srijeda, 1 svibnja, 2024

Cristiano urlao prema hrvatskom treneru

Ronaldo je na završetku prvog poluvremena bio vidljivo frustriran raspletom situacije te se po izlasku s travnjaka ljutito vikao prema svom treneru Jeličiću.

Iako je dolaskom u Al Nassr postao najbolje plaćenim nogometašem na svijetu, Cristianu Ronaldu baš i ne cvatu ruže u Saudijskoj Arabiji, barem kad su u pitanju rezultati njegove momčadi koju nakon otkaza Rudiju Garciji privremeno vodi hrvatski stručnjak Dinko Jeličić.

Poraz

Al Nassr je u prvenstvu drugi s tri boda manje i utakmicom više u odnosu na vodeći Al-Ittihad, a u ponedjeljak je ispao iz Kupa kralja. Ronaldova momčad je na domaćem terenu u Rijadu ugostila Al Wehdu te je poražena s minimalnih 0:1.

Gosti su do prednosti stigli u 23. minuti pogotkom francuskog napadača Jeana-Davida Beauguela kojem je asistirao Kostarikanac Oscar Duarte, prenose Sportske novosti.

Al Nassr nije uspio iskoristiti ni brojčanu prednost nakon što je gostima zbog drugog žutog kartona rumunjski sudac Petrescu u 53. minuti isključio stopera Al Hafitha.

Sam Ronaldo je na završetku prvog poluvremena bio vidljivo frustriran raspletom situacije te se po izlasku s travnjaka ljutito vikao prema svom treneru Jeličiću, dobacujući mu primjedbu na račun primljenog pogotka.

Razočaran

Portugalska je zvijezda u nastavku napravila sve ne bi li pokušala spriječiti poraz svoje momčadi, no na kraju se ponovio scenarij iz polufinala saudijskog Superkupa u kojem je slavio Al Ittihad, pa je Ronaldo ostao bez još jednog potencijalnog trofeja.

U drugom poluvremenu Ronaldo je propustio brojne prilike, između ostalog pogodio je i gredu u 82. minuti, no mreža Al Wehde za njega je ostala začarana, iako je istom suparniku u prvenstvenom ogledu postigao četiri pogotka.

Posebno je dramatično bilo u završnici, odnosno u sudačkoj nadoknadi. VAR je u tri navrata pregledavao sporne situacije, ali suci nisu pronašli elemente prekršaja za kazneni udarac kojim bi se Ronaldova i Jeličićeva momčad vratila u utakmicu…

Al Nassr je tako odigrao treću utakmicu u nizu bez pobjede i bez postignutog pogotka, a Jeličić je vodio posljednje dvije…