Ponedjeljak, 5 prosinca, 2022

Četiri medalje za busovačke karataše

Jučer je u Lukavcu održan Internacionalni karate kup “Lukavac 2015” na kojemu su nastupili i članovi karate kluba “Napredak” iz Busovače.

Na turniru je sudjelovalo oko 400 natjecatelja iz nekoliko država, a naši karataši su osvojili četiri odličja. Pamela Smoljo se natjecala u seniorskoj kategoriji te je osvojila zlatno odličje pojedinačno te brončano odličje u apsolutnoj kategoriji. Esed Neslanović je osvojio zlatno odličje u kategoriji kadeti, a Petar Ivan Varešković je kao i Esed osvojio brončano odličje u borbama u juniorskoj kategoriji. Čestitamo našim karatašima!