Srijeda, 1 svibnja, 2024

2. kolo odbojkaške Omladinske lige SBK/KSB odbojkašice Busovače odigrale s OK “As” Donji Vakuf

U sklopu 2.kola Omladinske lige SBK/KSB  ekipa odbojkaškog kluba “Busovača” gostovala je u Donjem Vakufu kod odbojašica odbojkaškog kluba “As”.

“U prvoj utakmici nastupila je ekipa juniorki (Ana Relota,Stela Relota,Marija Relota,Nikolina Batista,Iva Jurešić,Marina Blažević i Katarina Batinić). Utakmicu je bolje otvorio domaćin s pobjedom u prvom setu.
U 2.setu vidi se puno bolja igra naše ekipe te pobjeda seta.Treći set otvaramo rezultatom 7:4 ,domaćini stižu i u ovom dramatičnom setu više sreće je imala domaća ekipa te osvaja set rezultatom 15:13.
OK “AS” – OK “BUSOVAČA” ( 25:14 , 23:25 , 15:13)
U drugoj utakmici nastupa pionirska ekipa (Marina Blažević,Katarina Batinić, Amna Zukić,Tea Relota,Lana Ružić,Lora Filipović,Patricija Štrbac,Katja Batinić,Ena Smoljo,Neda Bilić i Daria Znahor).Otvaramo bolje utakmicu i osvajamo prvi set, dok su u drugom i trećem setu više sreće imali domaćini. Posebno moramo istaknuti Katarinu Batinić i Marinu Blažević koje su dominirale kroz pionirsku utakmicu.(17:25 , 25:19 , 15:11)
Ovim putem pozivamo sve djevojčice da se upišu u školu odbojke.”