Nedjelja, 19 svibnja, 2024

Zapažen uspjeh Slaviše Čavare na natjecanju u Bijeljini

Bijeljina, 13. kolovoza 2023. – Danas je u Bijeljini održan iznimno uzbudljiv turnir u disciplini Trap, a domaćin ovog natjecanja bila je Lovačka udruga Crnjelovo iz Bijeljine. Natjecatelji su se okupili kako bi se suočili s izazovnom serijom od 15 golubova s pravom ponavljanja. Ovo natjecanje je donijelo napetu borbu kako za ekipni, tako i za pojedinačni poredak.

Na ovom prestižnom događaju, ponosno je Busovaču predstavljao iznimno talentirani Slaviša Čavara, član LD “Zec” Busovača. Razgovarali smo s Čavarom kako bismo saznali više o njegovom dojmljivom nastupu. Prema njegovim riječima, na natjecanju se okupilo više od 60 strijelaca iz Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske. Posebno je važno istaknuti da su se među sudionicima nalazili i reprezentativci Bosne i Hercegovine, koji će se uskoro natjecati na nadolazećem Europskom prvenstvu u Osijeku u rujnu.

“Kada uzmemo u obzir ovakvu konkurenciju, jasno je da je razina natjecanja bila izuzetno visoka. Atmosfera je bila nabijena adrenalinom, a nakon pogotka 14 meta, uspio sam izboriti svoje mjesto u finalu. U finalnoj seriji sam zauzeo šesto mjesto, čime sam izuzetno zadovoljan, uzimajući u obzir kvalitetu suparnika tijekom cijelog natjecanja. Iskreno se zahvaljujem organizatorima na izvrsnoj pripremi ovog događaja i želim našim strijelcima sve najbolje na Europskom prvenstvu u Osijeku”, izjavio je Čavara za čitatelje portala grad-busovaca.com.

Ovaj uspjeh talentiranog Slaviše Čavare svakako je za ponos Busovače te predstavlja značajan doprinos trapu kao sportskoj disciplini u regiji. Nadamo se da će Slaviša Čavara i dalje donositi sjajne rezultate te širiti ugled Busovače kroz svoje sportske postignuće. Čestitamo!