VIDEO | Dvojica policajaca brutalno premlatili mladića u središtu Mostara

12.04.2021 u 07:38
Nije nikakva tajna da policija prekršajnim prijavama kažnjava one koji prekrše policijski sat, ali video snimak koji je večeras dostavljen našoj redakciji govori o policijskoj brutalnosti o kojoj treba provesti istragu. 

Kako se navodi u poruci koju smo dobili, mladić se u subotu u 23 sata vraćao u stan. Nije sporno da je prekršio zabranu kretanja koja je na snazi, ali ono što slijedi svakak treba dodatno pojašnjenje ili istragu.

Naime, pred ulazom u zgradu na mladića se zalijeću dva policajca i premlaćuju ga, a zatim odvode u policijsku postaju.

-Nakon premlaćivanja odvezen je u PU Mostar gdje mu napisana kazna za kršenje mjere policijskog sata i pušten je sam u pola noći da pješači doma bez medicinskog pregleda. Nakon što mu je pozlilo u domu, mladić se sam javio na CUM SKB Mostar gdje su mu utvrđene povrede – navodi se u poruci koju smo dobili.

Očekujemo da će se o svemu očitovati MUP HNŽ tijekom sutrašnjeg dana. Sudeći prema snimku, neće biti problem prepoznati o kojim se policajcima radi, a sve nas zanima što je povod divljačkog nasrtaja na mladića.

Pogledajte video!

0 Komentara
Najstarije
Najnovije Najviše glasova
Inline Feedbacks
View all comments
Oglas
LM