
Brojni prijatelji opraštaju se od mladog, talentovanog i prekrasnog doktora iz Bugojna, koji je, nažalost, preminuo u 32. godini života piše Crna-Hronika
Dr. Rinad bio je rukometaš, aktivista i sportista, te osim predivnog odgoja, krasila ga je svestranost i želja da sport i medicinu poveže na najljepši način. To mu je uspjevalo, jer je u februaru ove godine osvojio Kilimandžaro, najviši vrh Afrike ponosno promovišući svoj grad i svoju BiH.
Među prijateljima, koji sa velikom tugom ispisuju oproštajne poruke mladom Zukiću je i njegova zaručnica koja je napisala:“A ti, o dušo smirena, vrati se Gospodaru svome zadovoljna, a i On tobom zadovoljan, pa uđi među robove Moje, i uđi u Džennet Moj!”Živote moj, beskrajno te volim i čekaj me u lijepom Džennetu”.
Porodici i prijateljima, izražavamo saučešće.