spot_img
spot_img
Četvrtak, 25 travnja, 2024

Tražite posao? Poznato poduzeće iz Viteza traži radnike!

Poznata viteška firma Ganik-Ida d.o.o. traži dva radnika. Riječ je o radnom mjestu rukovoditelja građevinskih mašina – bagerista – 1 izvršitelj te o radnom mjestu Trgovac u salonu u Vitezu. Detalje pogledajte i pročitajte u nastavku.

Rukovoditelj građevinskih mašina – bagerista – 1 izvršitelj

Opis posla: terenski rad na gradilištima niskogradnje

Uslovi: SSS – dokumentacija o osposobljenosti za rad s građevinskim strojevima

Iskustvo minimalno 3-5 godina

Svi zainteresirani kandidati mogu slati svoje prijave sa životopisom na [email protected] ili dostaviti osobno na našu adresu PC-96/2, Vitez

Kandidati koji zadovolje prijavu bit će pozvani na razgovor za više informacija.

Oglas ostaje otvoren do 30.06.2022

Trgovac:

Opis posla: Rad u salonu keramike, sanitarije i vodomaterijala, prodaja, izlaganje robe, rad s kupcima

Uvjeti: SSS ekonomskog, trgovačkog smjera

Komunikativnost, ljubaznost, spremnost za timski rad

Iskustvo u prodaji poželjno

Svoje prijave sa životopisom možete slati na [email protected] ili dostaviti osobno na našu adresu PC-96/2, Vitez

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Najčitanije vijesti

Izdvojene vijesti

LM