spot_img
spot_img
Petak, 19 travnja, 2024

Tražite posao? Potreban tehnolog u proizvodnji

Stanić Beverages d.o.o., članica Stanić grupe, vodeće grupacije u proizvodnji sokova, distribuciji pića, tehničke robe i duhanskih proizvoda, raspisuje konkurs za poziciju u sektoru Proizvodnja

TEHNOLOG U PROIZVODNJI (m/ž)
Mjesto rada: Kreševo

Opis poslova i odgovornosti:
Sudjelovanje u radu proizvodnih procesa zajedno sa rukovoditeljem proizvodnje
Organiziranje, koordiniranje i nadziranje rada voditelja organizacijskih jedinica proizvodnog sektora
Izrada terminskih planova i planova proizvodnje
Priprema, praćenje i izvršenje radnih naloga
Nadziranje stanja skladišta sirovina i repromaterijala
Nadziranje radnih zadataka zaposlenika u proizvodnji
Sudjelovanje u razvoju proizvoda, unapređenje i poboljšanje tehnoloških procesa
Drugi poslovi sukladno internim uputama i aktima poslodavca

Potrebne kompetencije:
Visoka razina odgovornosti, organiziranosti i profesionalnosti
Urednost, preciznost, pridržavanje vremenskih rokova
Spremnost na timski rad u dinamičnom okruženju
Samoinicijativnost i spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Uvjeti:
VSS, usmjerenje Prehrambena tehnologija
Prednost radno iskustvo u proizvodnji sokova
Izražene organizacijske sposobnosti
Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (znanje njemačkog jezika u govoru i  pismu  prednost)
Dobro poznavanje rada na računalu (MS Office, Outlook, AutoCAD)
Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
Raznovrstan posao u dinamičnom okruženju, kontinuirano stjecanje novih znanja i  mogućnost za napredovanje
Razmjenu znanja i iskustava s najvećim svjetskim tvrtkama u polju proizvodnje sokova
Atraktivan kompenzacijski paket

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, svoju prijavu možete poslati na:
Adresu Stanić Beverages d.o.o. Kreševo, Polje bb, 71260 Kreševo, BIH sa naznakom: prijava na natječaj „Tehnolog u proizvodnji“ ili putem email-a na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Najčitanije vijesti

Izdvojene vijesti

LM