spot_img
spot_img
Petak, 26 travnja, 2024

Tražite posao? GS TMT traži radnika

GS- Tvornica mašina Travnik sastoji se od mladog, motivisanog i visokokvalitetnog tima, spremnog na kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju.

Želite li da nam se pridružite i budete dio uspješnog tima, prijavite se na oglas za poziciju:

Konstruktor alata i naprava

Kratki opis poslova:

izrada 3D modela alata i naprava,
izrada tehničkih – radioničkih crteža alata i naprava,
praćenje izrade alata i naprava, te praćenje njihove implementacije u proizvodnji,
podrška proizvodnim procesima unutar kompanije.
Potrebne kvalifikacije:

VSS Diplomirani inženjer mašinstva,
minimalno jedna(1) godina radnog iskustva na traženim poslovima,
poznavanje rada u programu SolidWorks,
napredni nivo korištenja Microsoft Office paketa,
poželjno poznavanje rada u SAP-u,
dobro poznavanje tehničke dokumentacije,
dobro poznavanje engleskog/njemačkog jezika,
odgovornost, pouzdanost, inovativnost, kreativnost.
Za traženu poziciju nudimo Vam:

rad u uspješnoj i savremenoj kompaniji i dobre uslove rada,
profesionalno usavršavanje i napredovanje,
dinamično radno okruženje.
Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju prijavu možete:

popuniti na našoj web stranici: https://gs-tmt.com/zaposljenje/?lang=bs
poslati putem e-maila: [email protected], sa naznakom: Prijava na Oglas „Konstruktor alata i naprava“.
Kandidati koji zadovoljavaju navedenim uvjetima, bit će pozvani na testiranje i intervju.Nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Najčitanije vijesti

Izdvojene vijesti

LM