spot_img
spot_img
Petak, 20 rujna, 2024

Tražite posao? Firma Kristal Vitez zapošljava tri radnika

Firma Kristal d.o.o., Vitez, zbog širenja tržišta i povećanog obima posla, traži montere koji su motivirani za rad u izazovnom radnom okruženju da postanu dio našeg tima.

Pozicija: Monter staklarskih proizvoda (3 izvršitelja)

Potrebne kvalifikacije:

  • NKV/SSS
  • Poželjno iskustvo na sličnim poslovima
  • Spremnost za rad na terenu i u različitim radnim uvjetima (otvoreni i zatvoreni objekti)

Opis radnog mjesta:

  • Montaža staklarskih proizvoda (staklene ograde, tuš kabine, pregradni sistemi, staklene fasade)
  • ⁠Sklapanje dijelova u gotov proizvod

Nudimo:

  • Organizirani prijevoz
  • Stimulativna plaća
  • Dodaci na plaću: putni troškovi, prekovremeni rad, terenski dodatak
  • Plaćeni troškovi prehrane i smještaja
  • Rad od ponedjeljka do petka, povremeni rad subotom
  • Dodatne edukacije i usavršavanje

Kako se prijaviti: Ako ispunjavate navedene uvjete i smatrate da ste odgovarajući kandidat, pošaljite svoju biografiju na e-mail adresu: prijave.posao@kristal.eu ili je dostavite na adresu: Poslovni centar 96, Vitez, BiH.

Natječaj je otvoren 15 dana od dana objavljivanja. Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obaviješteni.

Najčitanije vijesti

Izdvojene vijesti