Stigao nalaz vještačenja: Požar na automobilu Nebojše Vukanovića izbio u unutrašnjosti vozila

14.10.2025 u 10:40

Iz Policijske uprave (PU) Trebinje navode da su dobili nalaz vještačenja prema kojem se automobil lidera stranke Za pravdu i red Nebojše Vukanovića sam zapalio.

“Prilikom požara na automobilu narodnog poslanika Nebojše Vukanovića, prema nalazu vještaka koji je dostavljen Policijskoj upravi Trebinje, utvrđeno je da nisu nađeni tragovi zapaljive tečnosti”, priopćeno je iz PU Trebinje. Kako je rečeno, nalaz je pokazao da je požar počeo ispod kontrolne table automobila te da ga je izazvao spoj.

Požar na Vukanovićevim automobilu izbio je 10. rujna ove godine ispred njegove obiteljske kuće. Iz Okružnog javnog tužiteljstva u Trebinju kažu da još nisu dobili ovaj nalaz te da će se naknadno oglasiti. Vještačenje je obavljeno u Kriminalističko-tehničkom centru Banja Luka.

0 Komentara
Najstarije
Najnovije Najviše glasova
Inline Feedbacks
View all comments
Oglas
LM