Spektakularna pobjeda ekipe “Dobar, loš, znao” na kvizu u Busovači: Borba do posljednjeg pitanja!

31.08.2024 u 12:19

Sinoć je u Caffe Chicago u Busovači održan 4. VarUpin kviz, koji je okupio 11 ekipa iz različitih gradova, uključujući N. Travnik, Vitez, Kiseljak, Žepče, Usoru, Zavidoviće, Sarajevo i domaću Busovaču. Ovaj kviz je potvrdio svoju popularnost, privukavši širok spektar kvizaša iz cijele regije.

Božićni banneri 2025 - 7

Natjecanje je ove večeri bilo posebno zanimljivo zahvaljujući novom konceptu pitanja, koji je naišao na odlične reakcije među sudionicima. Uz puno uzbuđenja i neizvjesnosti do posljednjeg trenutka, ekipe su se borile za prestižne nagrade.

Pobjednička ekipa, Dobar, loš, znao, iz Busovače, odnijela je pobjedu u napetoj završnici, dok su srebrno i brončano mjesto osvojile ekipe Kalifornijske gliste i Darun strašni. Osim robno-novčanih nagrada za najbolje tri ekipe, rundama pića nagrađene su ekipe Tutankamen i Pogany.

Organizatori su izrazili zahvalnost svim sudionicima na odazivu, napominjući kako bi posjećenost bila još bolja da nije bilo nekoliko opravdanih izostanaka stalnih ekipa.

Božićni banneri 2025 - 29

Kviz entuzijasti već s nestrpljenjem iščekuju idući kviz, koji će se održati 3. rujna u Retro Pubu u Zavidovićima, dok se 4. rujna u Žepču nastavlja Bavaria liga u Armani baru. Za nogometne fanatike, posebna poslastica bit će Sudačka nadoknada 6. rujna u Vexu u Vitezu.

VarUpin kviz nastavlja širiti svoj utjecaj, privlačeći ljubitelje kvizova iz svih krajeva, te pružajući odličnu zabavu i priliku za pokazivanje znanja.

Božićni banneri 2025 - 21

Božićni banneri 2025 - 39
0 Komentara
Najstarije
Najnovije Najviše glasova
Inline Feedbacks
View all comments
Oglas