Ponovno puknuće vodovodne cijevi: Dio Busovače ostao bez vode!

11.09.2023 u 06:11

Jutros rano nedaleko od poslovnice ASA banke u Busovači, ponovno je zabilježeno puknuće vodovodne cijevi, što je rezultiralo prekidom vodoopskrbe u određenim dijelovima grada. Javno komunalno poduzeće “Komunalac” Busovača izdalo je službenu obavijest o situaciji i poduzima mjere za brzu sanaciju problema.

Prema obavijesti JKP Komunalac d.o.o. Busovača, puknuće azbestne cijevi se dogodilo u blizini poslovnice ASA banke te je vodoopskrba obustavljena za korisnike u dijelu ulice 1. marta/ožujka, naseljima Luka, Kula, Krčevine, Solakovići i okolnim područjima.

JKP Komunalac d.o.o. Busovača moli korisnike za razumijevanje i strpljenje dok dežurna ekipa radi na sanaciji kvara. Cilj je što prije vratiti normalnu opskrbu vodom stanovnicima pogođenih područja.

U međuvremenu, pozivamo sve građane da prate obavijesti od strane lokalnih vlasti i Komunalca te da čuvaju i racionalno koriste dostupne zalihe vode tijekom ovog privremenog prekida vodoopskrbe.

0 Komentara
Najstarije
Najnovije Najviše glasova
Inline Feedbacks
View all comments
Oglas
LM