Petak, 20 rujna, 2024

Pioniri NK “Busovača” nadmoćni nad rivalima iz NK “Vitez”

Busovački pioniri nastavljaju s dobrim rezultatima. Njihov najnoviji trijumf nad ekipom NK “Vitez” samo potvrđuje odličnu igru. U utakmici koja se odigrala u nedjelju, 24. rujna 2023. godine, pioniri Nogometnog kluba “Busovača” ostvarili su uvjerljivu pobjedu nad svojim protivnicima.

Mladi nogometaši iz Busovače dominirali su tijekom cijele utakmice, a rezultat je na kraju bio 3:0 u njihovu korist. Strijelci za NK “Busovača” bili su Amber Imamović, Ajdin Kutić i Tino Dujić. Amber Imamović otvorio je golijadu svojim pogotkom u 11. minuti, dok je Ajdin Kutić dodao drugi gol u 45. minuti. Konačni udarac protivnicima zadao je Tino Dujić u 70. minuti.

Ova pobjeda odražava predanost i talent ovih mladih nogometaša te obećava svijetlu budućnost za NK “Busovača”. Njihovi treneri, navijači i zajednica ponosni su na njihov uspjeh i s nestrpljenjem iščekuju buduće utakmice.

Nakon ovog trijumfa, pioniri NK “Busovača” nastavljaju trenirati i naporno raditi kako bi ostvarili još više uspjeha u budućnosti. Ostanite uz nas kako biste pratili njihov napredak na terenu i podržali ih u njihovim sportskim nastojanjima.