Utorak, 14 svibnja, 2024

Odbojkašice Busovače gostovale u Novom Travniku

Subota je bila dan za strastvenu odbojku u Novom Travniku, gdje je Odbojkaški klub “Busovača” stigao u goste Odbojkaškom klubu “Victory” s predpionirskom, kadetskom i seniorskom selekcijom!

Prva utakmica seniorki donijela nam je dinamičnu borbu na terenu. Nažalost, domaća ekipa je izašla kao pobjednik, okončavši utakmicu rezultatom 2:0.

U drugoj utakmici, kadetkinje su se borile za svaki poen, ali opet je domaćin izašao kao pobjednik rezultatom 2:0.

No, treća utakmica donijela nam je pravu dramu. Naše najmlađe odbojkašice su se pokazale kao prave borkinje. Prvi set odlazi na stranu domaćina, ali drugi set donosi uzbuđenje do samoga kraja. Naše djevojčice su se borile i osvojile drugi set. Treći set bio je napet, ali hrabrošću i timskim duhom uspjele su nadmašiti domaćina i osvojiti pobjedu.

Ovo je tek početak uzbudljive sezone odbojke, i nestrpljivo očekujemo nastupe naših talentiranih odbojkašica.