Ponedjeljak, 17 lipnja, 2024

Nogometaši Busovače poraženi u Donjem Vakufu

Donji Vakuf, 24. 9. 2023. – Jučer je na Gradskom stadionu u Donjem Vakufu odigrano drugo kolo Kantonalne nogometne lige grupa A, a susret su imali domaćin FK Radnik i NK Busovača. Unatoč izazovnim vremenskim uvjetima, domaća momčad FK Radnik ostvarila je pobjedu rezultatom 2:0 nad nogometašima Busovače.

Golove za domaću momčad postigli su Silajdžija Š. i Tutkur T. Prema izvješću sa službene Facebook stranice domaćina, ekipa FK Radnik je dominirala na terenu, posebno u prvom poluvremenu.

Podsjetimo, nogometaši Busovače su u prvom kolu Kantonalne nogometne lige grupa A na svom domaćem terenu doživjeli poraz od ekipe FK Kaćuni rezultatom 1:3. Unatoč izazovima na početku sezone, tim Busovače će sigurno nastaviti raditi na svojim performansama kako bi se vratili na pobjedničke staze i ostvarili bolje rezultate u nastavku natjecanja.