
U sportskoj dvorani Srednje škole “Busovača”, jučer je odigrana prijateljska utakmica između košarkašica “Busovača” i “Čelik” uzrast kadetkinje.
Naše košarkašice predvođene trenerima Jelenom Ivanović Trogrlić, Mirom Dražićem uz podršku Gordane Znahor Katava, ali i gledatelja, roditelja i kolega iz kluba ostvarile su pobjedu, s rezultatom 35:26, što je potvrda njihove predanosti, timskog duha i izvanrednih vještina koje razvijaju pod budnim okom svojih trenera.
Dok slavimo pobjedu naših djevojaka, želimo poslati čestitke i ekipi iz Zenice. Talent i kvaliteta koju su pokazale na terenu obećavaju sjajnu sportsku budućnost.
Čestitamo kadetkinjama KK “Busovača” na zasluženoj pobjedi i s nestrpljenjem iščekujemo njihove buduće uspjehe!






Morate se prijaviti da biste komentirali
0 Komentara
Najstarije
