Četvrtak, 19 rujna, 2024

Karate Kup “Futura” 2024: Zapažen uspjeh za Karate Klub “Napredak” Busovača!

Na 20. Karate kupu “Futura” 2024., održanom u organizaciji Karate kluba “Futura” Bugojno, sudjelovalo je čak 70 karate klubova iz četiri države s ukupno 529 natjecatelja. Natjecanje je obuhvaćalo različite kategorije, pružajući priliku mnogim mladim sportašima da pokažu svoje vještine.

Među sudionicima se istaknuo Karate klub “Napredak” iz Busovače, koji je na natjecanje poslao osam natjecatelja u katama i borbama. Ovaj klub je postigao zapažen uspjeh osvojivši osam odličja različitog sjaja. Posebno su se istakli Iva Badrov, koja je u veoma jakoj konkurenciji osvojila brončanu medalju u katama, te Luka Šušnja, koji je osvojio zlatno odličje u borbama.

Natjecanje je predvodio glavni trener Zoran Varešković uz podršku pomoćnog trenera Petra Badrova. Njihov trud i predanost rezultirali su izvrsnim uspjehom mladih natjecatelja iz Busovače, što je još jedan pokazatelj kvalitete rada i zalaganja Karate kluba “Napredak”.

Čestitamo svim sudionicima i osvajačima medalja te želimo puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!

Rezultati Karate kluba “Napredak” Busovača:
Iva Badrov: 3. mjesto (brončana medalja) – kate
Luka Šušnja: 1. mjesto (zlatno odličje) – borbe

O natjecanju:
Karate kup “Futura” 2024. okupio je natjecatelje iz četiri države, pružajući priliku za natjecanje na visokoj razini. Organizacija je bila na visokom nivou, a natjecanje je proteklo u sportskom duhu i prijateljskoj atmosferi.