Hodočašće iz Središnje Bosne: Uspješno prešli 150 km prema Vukovaru, pred njima još 110 km putovanja

15.11.2023 u 08:25

Hodočasnici iz središnje Bosne su u proteklih četiri dana uspješno prešli oko 150 kilometara puta prema Vukovaru.

Trenutno se nalaze u Garevcu gdje su dočekani od strane Nade Bajić. Kroz gradove poput Zenice, Žepča, Doboja i Modriče, iskusno su koračali prema svom cilju.

Plan za danas je prijeći granicu i stići do mjesta Babina greda u Republici Hrvatskoj.

FOTO: Blagoslov i sv. misa za hodočasnike koji kreću put Vukovara

Sada im je preostalo još otprilike 110 kilometara do Vukovara. Po dolasku, namjeravaju se pridružiti Koloni sjećanja kako bi odali počast žrtvi Grada Heroja, hrvatskim braniteljima te civilima koji su stradali braneći svoje domove od srpskog agresora.

Fotografija dana: Mladen Akrap Manac krenuo na hodočašće u Vukovar

 

Hodočasnici nastavljaju svoje putovanje s osmijehom na licu, ne pokazujući znakove umora, posvećeni ovom važnom hodočašću.

0 Komentara
Najstarije
Najnovije Najviše glasova
Inline Feedbacks
View all comments
Oglas
LM