spot_img
spot_img
Četvrtak, 2 svibnja, 2024

FOTO Večeras veliko finale turnira u Busovači!

Odigran je pretposljednji dan ovogodišnjeg Uskrsnog turnira u malom nogometa “Busovača 2022”.

Prva polufinalna utakmica

Prva utakmica je bila prava rapsodija ekipe Ugarak Produkt iz Visokog protiv ekipe MNK Fojnica koju je svojim golovima i potezima predvodili reprezentativac BiH Radmilović. U prvih desetak minuta prvog poluvremena brza četiri gola i pobjednik se već tada mogao naslutiti. Drugo poluvrijeme Visočani “dižu ručnu” i polako privode utakmicu kraju s konačnih 7:O.

Revijalna utakmica

U pauzi dvije polufinalne utakmice predstavili su se najmlađi nogometaši NK Busovače i oduševili pune tribine Sportske dvorane u Busovači.

Ako je prvo polufinale otišlo u jednom smjeru, druga utakmica je oduševila gledatelje, samo kretanje rezultata sve govori: Kompas – PS/KPZ 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 5:6, 5:7, 6:7. Iako veliki favoriti u ovoj utakmici, PS/KPZ je teškom mukom došla do očekivanog finala, a sve pohvale idu na stranu ekipe Kompas koja je bila na korak do velikog finala.