Petak, 26 travnja, 2024

FOTO Poznati sudionici osmine finala 27. uskrsnog turnira u malom nogometu “Busovača 2022”

Odigravanjem sinoćnjih utakmica 6. dana 27. uskrsnog turnira u malom nogometu “Busovača 2022” dobili smo sve sudionike osmine finala.

Najinteresantnije je bilo u grupi G gdje su sve ekipe imale šansu za prolaz. Sinoć su igrali Agasi i Jehovac, nakon prvog poluvremena i rezultata 1:1 činilo se da Jehovcu otvoren put u osminu finala, no drugo poluvrijeme igrači Agasija su odigrali u transu, pobijedili 7:2 i zauzeli prvo mjesto u grupi G.

Druga utakmica je bila za pobjednika grupe H, PS/KPZ su sigurno opravdali ulogu favorita, pobijedili 6:1, osvojili prvo mjesto grupe H, a plasman u dalje natjecanje su osigurali i igrači XXXL-a.

Isto kao druga, treća utakmica dana između ekipa Ugarak i SportPlus je bila odlučujuća za pobjednika grupe. Nositelj grupe i dugogodišnji sudionik ovog turnira je opravdao status favorita i sigurnom pobjedom 5:3 zakazao derbi osmine finala u srijedu, 13. 4. sa Kompasom, dok ekipa Ugarka ima jednog od najtežih protivnika ekipu BeerBar u utorak, 12.4.

FOTO DANA Detalj sa sinoćnje utakmice 27. Uskrsnog turnira u malom nogometu “Busovača 2022”