Danas od 17 sati ispred župne crkve ‘Druženje s narodom’ kandidata HDZ-a BiH i ‘Šetnja za ozdravljenje’

25.09.2022 u 13:34

Kandidati HDZ-a BiH iz Busovače na Općim izborima u BiH 2022. godine danas će u 17 sati ispred župne crkve sv. Ante Padovanskog imat prigodno ‘Druženje s narodom’, a nakon toga i šetnja za ozdravljenje ‘Race for the Cure’.

DANAS U BUSOVAČI: U nedjelju šetnja za ozdravljenje “Race For The Cure”

U nedjelju, 25. rujna, Zajednica žena HDZ-a BiH “Kraljica Katarina Kosača” Busovača organizira šetnju za ozdravljenje “Race For The Cure” i na taj način podržava globalnu organizaciju u BiH “Zajedno smo jedno”, s ciljem podizanja svijesti o karcinomu dojke i promocije zdravlja svake žene.

Okupljanje je u 18.30 sati kod župne crkve svetog Ante. Šetnja će biti organizirana sljedećom rutom: crkva – pored zgrade PS Busovača – pored Osnovne i Srednje škole – prema centru – nazad do Crkve.

“Članice Zajednice žena HDZ BiH “Kraljica Katarina Kosača” Busovača u nedjelju na ulicama Busovače, slavit će život i ženama koje boluju od karcinoma dojke pokazati da nisu same”, kazala je predsjednica OO HDZ BiH ZŽ “KKK” Busovača Ankica Komšić.

PRIDRUŽITE NAM SE!


Dragi Busovljaci,

#danas, 25. rujna, Općinski odbor HDZ-a BiH Busovača organizira „Druženje s narodom“.

Štand s promotivnim materijalom bit će postavljen od 1️⃣7️⃣ sati ispred župne crkve svetog Ante Padovanskog u Busovači.

Svi ste dobrodošli da se, uz ugodno druženje i razgovor s našim kandidatima, pobliže upoznate s Izbornim programom HDZ-a BiH.

Očekujemo vas i #ustrajnodopobjede!


 

Sponzorirana objava

0 Komentara
Najstarije
Najnovije Najviše glasova
Inline Feedbacks
View all comments
Oglas
LM