Busovački Carp Team osvojio prvo kolo Premier lige BiH u lovu na šarana i amura

08.05.2023 u 16:55

Proteklog vikenda na jezeru Drenova u Prnjavoru održano je prvo kolo Premier lige BiH u disciplini “lov na šarana i amura”.

Natjecanje je okupilo 9 vrhunskih ekipa iz cijele države, a Busovački Carp Team, predstavljajući Busovaču, izborio je pobjedu. Zdravko i Ivan Agatić, članovi ovog tima, pokazali su se kao najbolji natjecatelji i time opravdali reputaciju jedne od najboljih ekipa u zemlji.

Organizator ovog natjecanja bilo je Sportsko-ribolovni savez BiH, koji je ove godine odlučio organizirati ligu s ukupno 4 kola. Ostala tri kola održat će se na Crvenom jezeru u Čitluku, na Ramskom jezeru u Rami te na jezeru Oštra luka u Boku.

Busovački Carp Team se ovom pobjedom profilirao kao jedan od glavnih favorita za osvajanje titule u ovoj disciplini. Čestitamo Zdravku i Ivanu Agatiću te ostalim članovima Busovačkog Carp Teama na odličnoj igri i pobjedi u prvom kolu Premier lige BiH!

0 Komentara
Najstarije
Najnovije Najviše glasova
Inline Feedbacks
View all comments
Oglas
LM