Bugojno: Ugašen požar, vatra zahvatila tri firme

velika materijalna šteta
23.04.2026 u 15:12

Požar koji je jutros izbio u skladištu firme koja se bavi proizvodnjom građevinskog materijala je ugašen, a vatra je prouzrokovala ogromnu materijalnu štetu.

Kako pišu lokalni portali, u gašenju požara su sudjelovali i vatrogasci iz okolnih općina, kao i radnici Javnog poduzeća “Šume Središnje Bosne”.

Kako se navodi, nastradale su tri firme. Nitko od radnika nije povrijeđen, a razmjeri materijalne štete bit će utvrđeni naknadno. Direktor Javnog poduzeća “Šume Središnje Bosne” Vildan Hajić izjavio je da su ekipe ovog poduzeća, u suradnji s vatrogasnom službom, sudjelovale u gašenju današnjeg požara na području Bugojna.

Prema njegovim riječima, radnici su odmah po dojavi izašli na teren s raspoloživom opremom i mehanizacijom te su zajedničkim djelovanjem s vatrogascima uspjeli staviti požar pod kontrolu i spriječiti njegovo širenje, prenosi Info Bugojno.

Vatrogasci su se izložili velikoj opasnosti kako bi pomogli u gašenju požara zbog čega je intervenirala Hitna pomoć. Uviđaj je još uvijek u tijeku.

0 Komentara
Najstarije
Najnovije Najviše glasova
Oglas