Bravoooo: Mladi košarkaši Busovače na krilima Marka Šafradina i Matije Šimića stigli do velike pobjede!

Najmlađi košarkaši KK “Busovača” nastavljaju s odličnim igrama i pobjedama. Ovoga puta, nakon gotovo 20 godina redovitih poraza od velikih sportskih rivala iz Rame, mlađi kadeti Busovače ubilježili su velike bodove pobjedom rezultatom 59:54.

Ponovno su bekovi domaćih Marko Šafradin i Matija Šimić odigrali odličnu utakmicu i postigli preko 20 poena, skokovima su se istakli Ivan Šušnja i Teo Jovičić, dok je mladi “trojkaš” domaćih Petar Vidović nakon nekoliko promašaja s dvije trojke u drugom poluvremenu “prelomio” rezultat na stranu domaćih.

I druga utakmica u kojoj su igrale kadetske selekcije Busovače i Rame donijela je rezultatsku neizvjesnost. Nakon izjednačene 1. četvrtine, u drugom periodu gosti iz Rame stižu do 20 poena prednosti. I kada su svi mislili da je pobjeda Rame sigurna, u trećoj četvrtini Busovača se potpuno vraća, ali naši košarkaši nisu imali snage za potpuni preokret i gosti stižu do zaslužene pobjede 53:49.

Čestitamo na odličnoj igri i dobrim rezultatima našim mladim košarkašima!