Petak, 19 travnja, 2024

Bravooo: Busovka Anesa Osmančević briljirala na karate turniru “Srbac Open 2023.”

Busovka Anesa Osmancević ostvarila je sjajne rezultate na karate turniru “Srbac Open 2023”. Anesa je pokazala svoju iznimnu vještinu i snagu te osvojila zlato u borbama i srebro u katama, u kategoriji 13-14 godina.

Anesa nije bila jedina koja se istaknula na turniru. Ekipa karate kluba “REI” iz Zenice, sastavljena od 27 talentiranih takmičara, ostvarila je impresivne rezultate u disciplinama kate i borbi pojedinačno. Sve ovo je rezultat predanog rada njihovih trenera Eldina Džulića i Mirnesa Odobašića, koji su s ponosom vodili klub na natjecanju.

Turnir je okupio oko 160 takmičara, a natjecanje se održavalo na tri borilišta. Sudije Vedad Karić i Ajna Mustafi su osiguravale pravedno suđenje tijekom cijelog događaja.

Ekipa karate kluba “REI” Zenica ostvarila je izniman uspjeh, osvojivši ukupno 42 medalje: 20 zlatnih, 15 srebrnih i 7 brončanih. Ovi rezultati su svjedočanstvo talenta, truda i upornosti svih članova kluba.

Ponosni na svoje postignuće, treneri Eldin Džulić i Mirnes Odobašić dobili su zasluženo priznanje od Senseia Ljubomira Tadića, 9. DAN, za izvanredan rad i odličnu organizaciju turnira.

Kao kruna uspjeha, klub “REI” je osvojio pehar za najuspješniji klub turnira, što samo potvrđuje snagu i kvalitetu njihovog kolektiva.

Čestitke Anesi i cijeloj ekipi karate kluba “REI” Zenica na izvanrednim rezultatima i dostignućima!