Subota, 20 travnja, 2024

Uspjela i druga provjera nogometaša Busovače

Svoju drugu pripremnu utakmicu nogometaši NK „Busovača“ su uspješno apsolvirali. Na gostovanju u Maglaju protiv drugoligaša Natrona zabilježena je uvjerljiva pobjeda od 3:0 koja je po propuštenim prilikama mogla biti i znatno veća.

Prvo poluvrijeme gosti iz Busovače su postigli dva pogotka nakon lijepih akcija, a strijelci su bili Sejmen i Topalović. Točku na „i“ stavio je Edin Brkić u prvom minutu drugog poluvremena te riješio pitanje konačnog pobjednika.

Na kraju, trener Busovače Oliver Vujica ponovno ističe da je prevashodni cilj ove ekipe, koja da podsjetimo igra od ove godine u 2. ligi zapad, opstanak u višem rangu, a da kada se sve trenerske zamisli provedu na terenu kao danas u Maglaju uspjeh ne može da izostane.

Naredna provjera ove nove ekipe NK “Busovača“ je u Busovači danas u 17 sati, a protivnik je još jedan član 2. lige centar – FK “Ilijaš”.